Chcesz poznać ofertę naszych produktów?

 

Skontaktuj się z wybranym w interesującym Cię rejonie przedstawicielem handlowym.

manager-działu-handlowego

Dystrybucja profesjonalna/
Obsługa hoteli SPA i kluczowych klientów

Elżbieta Gubała

+48 666 895 692
e.gubala@organique.pl

BOK

Joanna Nizielska

j.nizielska@organique.pl

 

Paulina Pabich

p.pabich@organique.pl

tel. +48 71 191 60 04

sprzedaz-telefoniczna21_

Jolanta Andrzejewska

+48 506 381 174

j.andrzejewska@organique.pl

sprzedaz-telefoniczna11

 

Magdalena Gubała


+48 797 601 134

m.gubala@organique.pl

malopolskie

Katarzyna Pracoń

+48 883 320 461

k.pracon@organique.pl

mazowieckie
Monika Ziembowicz


+48 797 601 131

m.ziembowicz@organique.pl

slaskie

Joanna Forreiter


+48 797 601 132

j.forreiter@organique.pl

zachodniopomorskie,pomorskie
Izabela Myśliwa


+48 883 320 466
i.mysliwa@organique.pl

dolnoslaskie

Agencja Kontact

 

Iwona Rzewuska - sprzedaż stacjonarna




+48 71 361 9715

opolskie_wielkopolskie

Energia Spa

 

Ewa Piasecka




+48 603 566 701

e.piasecka@organique.pl

lodzkie

Tara Cosmetics


+48 607 347 705

e.wyczechowska@organique.pl

warminsko_mazurskie
 

Dowgun Professional
Hurtownia Kosmetyki Profesjonalnej

+48 89 625 2129

dowgun@g.pl

 
lubelskie

Hurtownia Kosmetyków Bonita s.c.


+48 501 476 061

podkarpackie

"VANILLA"
Hurtownia Kosmetyki Profesjonalnej


+48 17 856 9482

Sklep dla profesjonalistów
 
logo_org_professional