Pierwszy Wieczór Naturalnego Piękna na Bielanach Wrocławskich
Opublikowano

28 stycznia 2016 roku w sklepie Organique w Alei Bielany nasi klienci po raz pierwszy mieli okazję uczestniczyć w Wieczorze Naturalnego Piękna.

 

Od godziny 18 do 21 wszystkie osoby, które odwiedziły nasz sklep, mogły skorzystać z 15% rabatu na całe zakupy i 20% rabatu na nowości w naszej ofercie. Po wejściu do sklepu każdy gość otrzymał torebkę z trzema pustymi pojemniczkami na próbki dowolnych kosmetyków. Konsultantki asystowały zainteresowanym, pomagając im w wyborze właściwych produktów. Do zakupów dołączaliśmy prezenty: pachnące mydło glicerynowe w ulubionym zapachu i mleczny balsam z masłem Shea. Spotkanie umilał poczęstunek w postaci zdrowych, owocowo-warzywnych koktajli.

 

Wieczór Naturalnego Piękna to idealna okazja zarówno dla tych, którzy już zaufali marce Organique, jak i tych, którzy jeszcze jej nie znają. To szansa nie tylko na tańsze zakupy, ale przede wszystkim na poznanie naszej oferty, wypróbowanie produktów i sprawdzenie ich jakości na własnej skórze.

 

Przyjazna atmosfera, rabaty, prezenty i pyszne koktajle to propozycja Organique na spędzenie wieczoru. Planujemy spotkania w kolejnych miastach. Do zobaczenia!

Powrót do listy akrtykułów