Śniadanie prasowe Terapii Łagodzacej
Opublikowano

W sklepach pojawiła się nasza nowa, stworzona z wielką starannością Terapia Łagodząca, oparta na wyciągu z aloesu. Płyn micelarny, krem do twarzy, maska do twarzy i uzupełniająca terapię maska algowa to produkty, nad którymi pracowaliśmy od wielu miesięcy i cieszymy się, że nareszcie możemy się nimi z Wami podzielić.

 

18 października bieżącego roku świętowaliśmy rozpoczęcie sprzedaży nowej Terapii Łagodzącej w naszych sklepach. Tego dnia w jednej z warszawskich restauracji odbyło się śniadanie prasowe dla naszych przyjaciół i miłośników naturalnych kosmetyków, na którym zaprezentowaliśmy zaproszonym gościom nową terapię. Uczestnicy spotkania mieli okazję zapoznać się z każdym z czterech kosmetyków, przetestować je na własnej skórze i spędzić miły poranek w ciepłej, przyjaznej atmosferze. Mogliśmy wspólnie zatrzymać się, porozmawiać i docenić naturalne piękno życia.

Wyjątkowy klimat wydarzenia uzupełniała aranżacja restauracji – rustykalną przestrzeń wypełniały liczne gatunki roślin, których ekstrakty wchodzą w skład kosmetyków z terapii.

 

Mamy nadzieję, że właściwości Terapii Łagodzącej spełnią Wasze oczekiwania i kolejne nowości zostaną przyjęte z równie wielkim entuzjazmem.

 

 

 

 

 

 

Powrót do listy akrtykułów