Przedstawiamy nową Terapię do pielęgnacji ciała!
Opublikowano

W trosce o potrzeby skóry narażonej na stres i zanieczyszczenia, pozbawionej energii opracowaliśmy receptury nowej Terapii Detoksykującej Sea Essence.

 

Inspiracją do jej powstania było ogromne bogactwo składników aktywnych, które możemy czerpać z głębin mórz, oceanów i terenów nadmorskich, czyli ekstraktów z Alg Wakame, czerwonych alg wapiennych, morszczynu czy kopru morskiego. Dzięki tym składnikom terapia ma działanie głęboko oczyszczające i odświeżające skórę. Dodatkowo łagodzi skutki działania niekorzystnych czynników środowiskowych, takich jak: wolne rodniki, promienie UV i zanieczyszczenia.

 

Terapia Sea Essence zawiera 3 podstawowe kosmetyki: głęboko oczyszczający Peeling solny do ciała, odświeżający Żel pod prysznic oraz lekki Krem do ciała

 

Jako uzupełnienie Terapii proponujemy kosmetyki pielęgnacyjne o znanych już i cenionych formułach z odświeżającą kompozycją zapachową, polecane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

 

 

Tak szeroka gama kosmetyków Sea Essence pozwoli stworzyć unikalne zestawy dla każdego i zapewni zadowolenie oraz przyjemność z ich stosowania.

  Dowiedz się więcej o Sea Essence.

Powrót do listy akrtykułów