Survival Race – ORGANIQUE Team
Opublikowano

W niedzielę 11 czerwca we Wrocławiu odbył się miejski bieg z przeszkodami Survival Race. Ponieważ właśnie w stolicy Dolnego Śląska mieści się biuro Organique, 18 śmiałków z firmy zdecydowało się na udział w biegu. Liderem drużyny był oczywiście prezes Tomasz Czarski, który dzielnie przeprowadził swoją grupę przez wszystkie przeszkody do mety.

 

Nasi pracownicy walczyli z wysoką temperaturą, wodą, błotem i zmęczeniem. Do pokonania była ponad 6 kilometrowa trasa w lesie, błotne zjeżdżalnie, wspinaczki, przeprawianie się przez wodę i wiele innych utrudnień. Jednak wszyscy doskonale bawili się podczas biegu. „To było rewelacyjne przeżycie!

 

Sport w naturalnych warunkach, który momentami zamieniał się w walkę o przetrwanie, był dla nas jako drużyny ogromnym wyzwaniem i frajdą. Pomagaliśmy sobie, wspieraliśmy się w chwilach słabości i razem dotarliśmy do mety.

 

Za rok na pewno powtórzymy tę przygodą – mam nadzieję, że w jeszcze większym gronie.” – relacjonuje Sandra Kotarska, która na co dzień pracuje w dziale marketingu Organique. To na pewno nie ostatnia tego typu inicjatywa pracowników Organique. Kto wie, może następny będzie to wspólnie przebiegnięty maraton…?

Powrót do listy akrtykułów