Harmony by Organique

 

Naturalne piękno naszego życia składa się z wielu przenikających się  ze sobą aspektów: radości, satysfakcji, spokoju, urody i zdrowia. Te wszystkie elementy tworząc spójną całość, sprawiają, że jesteśmy szczęśliwi.
W trosce o zdrowe i piękne życie stworzyliśmy miejsca, w których ludzie nie tylko mogą dbać o piękno swojego ciała, ale także odnajdą poczucie spokoju i relaksu dla ducha.
Naszą misją jest odnajdywanie i tworzenie przestrzeni, w której sensoryczne terapie i rytuały na ciało, naturalnie łączyć się będą z filozofią zdrowego, zgodnego z naturą życia.
Pragnąc tworzyć  miejsca relaksu, które powstają w hotelach, pensjonatach, centrach miast, i wszędzie tam gdzie ludzie poszukują harmonii, ukojenia dla ciała i zmysłów, opieramy się na holistycznym podejściu do człowieka. Realizując ten cel wykorzystujemy nasze doświadczenie, tworzone przez nas produkty, terapie i rytuały oraz wiedzę o rynku spa&wellness.
Nasz koncept dostosowujemy do oczekiwań i potrzeb właścicieli, a także wplatamy w niego elementy lokalnego bogactwa natury i historii.

 

Koncept Harmony by Organique

Harmony by Organique to miejsca nowej jakości na rynku. To nie tylko połączenie DaySpa i Wellnes, to miejsce oferujące klientom holistyczną ofertę opartą na terapiach i rytuałach.
Dbając o równowagę ciała i umysłu łączymy w swoich zabiegach, zarówno terapeutyczne działania kosmetyków, jak relaksującą sensoryczność.
Harmony by Organique to miejsca w których światło, ciepło, przyjemność, zapach sprawiają, że czas staje w miejscu.  

 

W ramach konceptu franczyzowego Harmony by Organique:

 

Projektujemy powierzchnie optymalnie wykorzystując przestrzeń i określając możliwości miejsca, zaplecza i potencjał klientów.

» Przeprowadzamy pełne szkolenia z zakresu standardów obsługi klienta. Pokazujemy jak stworzyć w SPA klimat oazy i dystansu do codzienności.

»  Zapewniamy pełne wdrożenie personelu w tajniki filozofii kosmetyków oraz wykonywanych zabiegów. Przeprowadzamy szkolenia produktowo – zabiegowe dla terapeutów skupione na aspektach praktycznych. Pozostawiamy materiały w postaci nagrań i skryptów zabiegowych, które służyć mogą do uzupełniania i odświeżania wiedzy.

»  Wyposażamy obiekty w ceramikę zabiegową, stroje dla personelu oraz dodatkowe materiały. Wspieramy także w wyborze wyposażenia.

» Wspieramy w tworzeniu menu zabiegowego z ofertą dopasowaną do określonego profilu klientów danego miejsca.

» Doradzamy w wzbogacaniu oferty o dodatkowe usługi np. dietetyczne, związane z relaksem, jogą, zdrowym trybem życia, medytacjami. Poszukujemy z Państwem lokalnych bogactw w celu urozmaicenia oferty.

Kogo poszukujemy do współpracy?

 

Zapraszamy do współpracy osoby, które posiadają pensjonaty, hotele, gabinety DaySpa w których możliwe jest stworzenie przestrzeni Harmony by Organique (minimalna powierzchnia to 50 m2). Mogą to być zarówno miejsca, które pragną odświeżyć swoje strefy SPA lub te które dopiero pragną je stworzyć.

 

Skontaktuj się z nami

 

 

Elżbieta Gubała
Manager Działu Handlowego
dystrybucja profesjonalna / obsługa hoteli SPA i kluczowych klientów
+48 666 895 692
e.gubala@organique.pl