ADRES:

ORGANIQUE Sp.z o.o. Sp.k
Plac Strzelecki 20 lokal 2
50-224 Wrocław

Kapitał zakładowy: 50.000 zł
NIP 895-193-94-59

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS
pod numerem 0000378873

KONTAKT:

tel. +48 71 791 60 04
fax +48 71 791 60 05
www.organique.pl

SOCIAL MEDIA:

www.facebook.com/organique.cosmetics
www.instagram.com/organique.pl/
http://bit.ly/Organique_YouTube

ZAKŁAD PRODUKCYJNY / MAGAZYN:

ul. Siemianicka 59,
55-120 Oborniki Śl.

Kontakt do poszczególnych działów


EKSPORT
Helena Plinska
h.plinska@organique.pl
For International Franchising and the markets: Iceland, Denmark, Benelux, Germany, Austria, Switzerland, Baltic and CIS countries, Scandinavian countries, Caucasus, Gulf states, Near and Far East Countries.
 
Mariola Rogacka
m.rogacka@organique.pl
For the markets: North and South America, Portugal, Spain, Ireland, Great Britain, France, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Romania, Bulgaria, Italy, Slovenia, Croatia, Bosnia & Herzegovina, Serbia, Turkey, Australia, South Africa.
 
Svitlana Kwiatkowska
s.kwiatkowska@organique.pl
For the markets: Ukraine, Belarus, Malta, Cyprus, Greece.

 

SZKOLENIA
Natalia Borucka
Manager działu szkoleń
+48 572 764 350
n.borucka@organique.pl
 
PUBLIC RELATIONS
Martyna Głowińska
PR Manager
+48 666 895 708
m.glowinska@organique.pl

 

WSPÓŁPRACA Z HOTELAMI I OŚRODKAMI SPA
Elżbieta Gubała
Manager Działu Handlowego SPA
+48 666 895 692
e.gubala@organique.pl
 
OBŁUGA KLIENTA KORPORACYJNEGO
Paulina Pabich
Manager Biura Obsługi Klienta
+48 666 895 702
p.pabich@organique.pl
 
OBŁUGA KLIENTA Organique Professional

Składanie zamówień:
zamowienia@organique.pl
Reklamacje:
reklamacje@organique.pl
Inne:
inne@organique.pl

 

Przedstawiciele handlowi Organique Professional


Agata Szram
+48 883 320 465
a.szram@organique.pl
województwo dolnośląskie, lubuskie, śląskie

 

Edyta Drag
+48  506 381 208
e.drag@organique.pl
województwo lubelskie, podkarpackie, małopolskie

 

Dowgun Professional
Hurtownia Kosmetyki Profesjonalnej
 
+48 89 625 2129
dowgun@g.pl
 
województwo warmińsko-mazurskie

 

Body Kamila Sukiennik
+48 722 296 123
k.sukiennik@organique.pl
województwo wielkopolskie

 

Izabela Myśliwa
+48 883 320 466
i.mysliwa@organique.pl
województwo zachodniopomorskie, pomorskie

 

Aldona Supera
+48 797 601 131
a.supera@organique.pl
województwo mazowieckie, łódzkie

 

Sprzedaż telefoniczna
Aleksandra Jung
+48 883 320 460
a.jung@organique.pl
województwo mazowieckie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie, małopolskie

 

Sprzedaż telefoniczna
Ewelina Niewiadomska
+48 797 601 132
e.niewiadomska@organique.pl
województwo dolnośląskie, lubuskie, śląskie, kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie, świętokrzyskie, podlaskie,

 

Sklepy w Polsce

Kalisz
Galeria Amber (Poziom 0)

ul. Górnośląska 82
62-800 Kalisz
tel. 799 018 443
amber.kalisz@organique.pl

Pokaż na mapie
Wrocław
Pasaż Grunwaldzki (Poziom 0)

Plac Grunwaldzki 22
50-363 Wrocław
tel. 511-949-501

Pokaż na mapie
Gdańsk
Galeria Bałtycka (poziom -1)

al. Grunwaldzka 141
80-264 Gdańsk
tel. 791-604-129
organique-gb@wp.pl

Pokaż na mapie
Łódź
CHR Sukcesja

Al. Politechniki 1
93-590 Łódź
sukcesja.lodz@organique.pl

 
Zielona Góra
Galeria Focus Mall (Poziom 1)


ul. Wrocławska 17
65-427 Zielona Góra
tel. 68/410-72-21
focus.zielonagora@organique.pl

Pokaż na mapie
Warszawa
Organique Kabaty

al. KEN 24 U5, Ursynów/Kabaty
02-796 Warszawa
tel. 665-269-558
warszawa.kabaty@organique.pl

Pokaż na mapie
Warszawa
Dworzec Centralny-Podziemia (Poziom -1)

Al. Jerozolimskie/Al. Jana Pawła II, Lokal 37
00-111 Warszawa
tel.668-000-464
dc.warszawa@organique.pl

Pokaż na mapie
Warszawa
C.H. Reduta

Al. Jerozolimskie 148
02-326 Warszawa
tel. 605-207-605
reduta.warszawa@organique.pl


Pokaż na mapie
Warszawa
Wola Park (Poziom 0)

ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa
tel. 882-919-062
wolapark.warszawa@organique.pl

Pokaż na mapie
Warszawa
C.H. Atrium Promenada (Poziom 1)

Ostrobramska 75 C
04-175 Warszawa
tel. 22/611-39-52
promenada.warszawa@organique.pl

Pokaż na mapie
Wejherowo

ul. 12-go Marca 218
84-200 Wejherowo
tel. 667-005-515
wejherowo@organique.pl

Pokaż na mapie
Wrocław
Galeria Dominikańska (Poziom -1)

Plac Dominikański 3
50-001 Wrocław
tel. 797-601-121
galeria.dominikanska@organique.pl

Pokaż na mapie
Wrocław
Magnolia Park (Poziom 0)

ul. Legnicka 58
54-204 Wrocław
tel. 883-320-452
magnoliapark@organique.pl

Pokaż na mapie
Wrocław
Factory

Graniczna 2
54-610 Wrocław
factory.wroclaw@organique.pl

Pokaż na mapie
Wrocław
C.H. Renoma

ul. Świdnicka 40
50-029 Wrocław
 
 
 
tel. 71/759-37-67
renoma.wroclaw@organique.pl

Pokaż na mapie
Tarnowskie Góry

ul. Piłsudskiego 6/11
42-600 Tarnowskie Góry
tel. 507-023-179
tarnowskiegory@organique.pl

Pokaż na mapie
Szczecin
Galeria Kaskada (Poziom -1)

Aleja Niepodległości 36
70-404 Szczecin
tel. 883-320-450
kaskada@organique.pl

Pokaż na mapie
Szczawno-Zdrój

ul. Kościuszki 2
58-310 Szczawno-Zdrój
tel. 531 495 458
szczawnozdroj@organique.pl

Pokaż na mapie
Siedlce
Galeria Siedlce (Poziom 0)

ul. Józefa Piłsudskiego 74
08-110 Siedlce
galeria.siedlce@organique.pl

Pokaż na mapie
Rzeszów
Galeria Rzeszów (Poziom -1)

Al. Piłsudskiego 44
35-001 Rzeszów
galeria.rzeszow@organique.pl

Pokaż na mapie
Radom
Galeria Słoneczna (Poziom 0)

ul. Bolesława Chrobrego 1
26-600 Radom
tel. 791139367
sloneczna.radom@organique.pl

Pokaż na mapie
Rumia
Galeria Rumia (Poziom 0)

ul. Sobieskiego 11 A
84-230 Rumia
tel. 662 076 065
galeria.rumia@organique.pl

Pokaż na mapie
Puławy
Galeria Zielona (Poziom 0)

ul. Lubelska 2
24-100 Puławy
tel. 504-228-938
zielona.pulawy@organique.pl

Pokaż na mapie
Poznań
King Cross Marcelin

ul. Bukowska 156
60-198 Poznań
tel. 572 764 348
kingcross.poznan@organique.pl

Pokaż na mapie
Poznań
Avenida Poznań

ul. Stanisława Matyi 2
61-586 Poznań
tel. 511-949-501
poznan.avenida@organique.pl

Pokaż na mapie
Olsztyn
Aura Centrum (poziom 2)

al. Piłsudskiego 16
10-576 Olsztyn
tel. 512-413-442
aura.olsztyn@organique.pl

Pokaż na mapie
Łódź
Port Łódź (Poziom 0)

ul. Pabianicka 245
93-457 Łódź
tel. 883-320-451
port.lodz@organique.pl

Pokaż na mapie
Łódź
Manufaktura (Poziom 0)

ul. J. Karskiego

591-071 Łódź
tel. 602-277-334
manufaktura.lodz@organique.pl

Pokaż na mapie
Łomianki
C.H. Łomianki

ul. Brukowa 25
05-092 Łomianki
auchan.lomianki@organique.pl

Pokaż na mapie
Kraków
Park Handlowy Zakopianka (Poziom 0)

Zakopiańska 62
30-418 Kraków
tel. 512-014-960
zakopianka.krakow@organique.pl

Pokaż na mapie
Kraków
Galeria Kazimierz (Poziom 0)

ul. Podgórska 34
31-536 Kraków
tel. 12/430-66-48
galeria.kazimierz@organique.pl

Pokaż na mapie
Kraków
Galeria Bronowice (Poziom 0)

ul. Stawowa 61
31-346 Kraków
tel. 883 829 999
bronowice.krakow@organique.pl

Pokaż na mapie
Lublin
Galeria Olimp IV (Poziom 1)

ul. Spółdzielczości Pracy 30/32
20-147 Lublin
tel. 512-014-962
olimp.lublin@organique.pl

Pokaż na mapie
Lublin
CHR Lublin Plaza (Poziom 0)

Lipowa 13
20-024 Lublin
tel. 668-000-462
plaza.lublin@organique.pl

Pokaż na mapie
Kraków
Bonarka City Center (Poziom 0)

ul. Henryka Kamieńskiego 11
30-644 Kraków
bonarka.krakow@organique.pl

Pokaż na mapie
Koszalin
C.H. Atrium Koszalin

ul. Paderewskiego 1
75-736 Koszalin
tel. 512-604-213
atrium.koszalin@organique.pl

Pokaż na mapie
Kielce
G.H. Echo (Poziom -1)

ul. Świętokrzyska 20
25-406 Kielce
tel. 511-949-501
echo.kielce@organique.pl

Pokaż na mapie
Katowice
Silesia City Center (poziom 0)

Chorzowska 107
40-101 Katowice
tel. 783-955-827
silesia.katowice@organique.pl

Pokaż na mapie
Katowice
3 Stawy (Poziom 0)

ul. Pułaskiego 60
40-289 Katowice
3stawy.katowice@organique.pl

Pokaż na mapie
Gdynia
CH Batory (Poziom 0)

ul. 10-lutego 11
81-366 Gdynia
tel. 578-894-880
batory.gdynia@organique.pl

Pokaż na mapie
Gdynia
Centrum Riviera (Poziom 0)

Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia
tel. 797-601-126
riviera@organique.pl

Pokaż na mapie
Gdańsk
C.H. Madison (Poziom 0)

ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk
tel. 604-785-657
madison.gdansk@organique.pl

Pokaż na mapie
Bydgoszcz
Focus Mall (Poziom 0) 

Jagiellońska 39-47
85-697 Bydgoszcz
tel. 668-963-576
focus.bydgoszcz@organique.pl

Pokaż na mapie
Bielsko Biała
G. H. Sfera II (Poziom 0)

ul. Mostowa 2
43-300 Bielsko-Biała
tel. 796-135-611
sfera.bielskobiala@organique.pl

Pokaż na mapie
Białystok
C.H. Alfa (Poziom 1)

ul. Świętojańska 15
15-277 Białystok
tel. 512-413-444
alfa.bialystok@organique.pl

Pokaż na mapie

Sklepy za granicą

Gruzja
Batumi

Organique Georgia
Batumi, Z. Gorgiladze str. 63
tel: +995 555 81 71 71
e-mail: organiquegeorgia@gmail.com

Pokaż na mapie
Islandia
Rejkiawik

Organique Iceland Birgir Steinar Birgisson
Reykjavik  101, Thingholtstatte 30
tel: 0035 48406043
e-mail: organiquecosmetics.iceland@gmail.com

Pokaż na mapie
Hiszpania
SARAGOSA

Beatriz Revilla
ZARAGOZA, 50008, Avenida Cesáreo Alierta, 26 - 3º E
 
e-mail: guti.revi@hotmail.com

Pokaż na mapie
Ukraina
LUTSK

Organique Naturalica
Voli Ave 1
Luts'k, Volyns'ka Oblast
43025 Ukraina
+38 033 229 05 20
+38 0332 29 05 21
http://naturalica.com.ua/

Pokaż na mapie
Norwegia
OSLO

Organique Norge AS
Jernbanetorget 6, 0154, Oslo
tel:+47 93264181
e-mail: post@organiquenorge.no

Pokaż na mapie
Kuwejt
ALRAI

Organic House Company
Kuwait, Alrai, Avenues Mall, Unit C108
tel: 00965 22200934
e-mail: info@organiquekw.com

Pokaż na mapie