Chcesz poznać ofertę naszych produktów?

 

Skontaktuj się z wybranym w interesującym Cię rejonie przedstawicielem handlowym.

manager-działu-handlowego

Współpraca z hotelami
i ośrodkami SPA

Elżbieta Gubała

+48 666 895 692
e.gubala@organique.pl

BOK

Składanie zamówień

zamowienia@organique.pl

 

Reklamacje

reklamacje@organique.pl

 

Inne

inne@organique.pl

Anna Zagrodnik

+48 797 601 132

a.zagrodnik@organique.pl

 
 
 
 
 

 

Aleksandra Jung

+48 883 320 460

a.jung@organique.pl

Edyta Drag

+48 506 381 208

e.drag@organique.pl

zachodniopomorskie,pomorskie
Izabela Myśliwa


+48 883 320 466
i.mysliwa@organique.pl

 
 
 
 
 

 

Agata Szram

+48 883 320 465

a.szram@organique.pl

opolskie_wielkopolskie

Energia Spa

 

Ewa Piasecka




+48 603 566 701

e.piasecka@organique.pl

warminsko_mazurskie
 

Dowgun Professional
Hurtownia Kosmetyki Profesjonalnej

+48 89 625 2129

dowgun@g.pl

 
mazowieckie

Aldona Supera

+48 797 601 131

a.supera@organique.pl

Sklep dla profesjonalistów
 
logo_org_professional