Chcesz poznać ofertę naszych produktów?

 

Skontaktuj się z wybranym w interesującym Cię rejonie przedstawicielem handlowym.

manager-działu-handlowego

Współpraca z hotelami
i ośrodkami SPA

Elżbieta Gubała

+48 666 895 692
e.gubala@organique.pl

BOK

Składanie zamówień

zamowienia@organique.pl

 

Reklamacje

reklamacje@organique.pl

 

Inne

inne@organique.pl

sprzedaz-telefoniczna21_

Jolanta Andrzejewska

+48 506 381 174

j.andrzejewska@organique.pl

sprzedaz-telefoniczna11

 

Magdalena Gubała


+48 797 601 134

m.gubala@organique.pl

sprzedaz-telefoniczna11

 

Monika Strzałek

+48 883 320 460

m.strzalek@organique.pl

Edyta Drag

+48 506 381 208

e.drag@organique.pl

Joanna Forreiter

+48 797 601 132

j.forreiter@organique.pl

zachodniopomorskie,pomorskie
Izabela Myśliwa


+48 883 320 466
i.mysliwa@organique.pl

 

Agata Szram

+48 883 320 465

a.szram@organique.pl

opolskie_wielkopolskie

Energia Spa

 

Ewa Piasecka




+48 603 566 701

e.piasecka@organique.pl

lodzkie

Tara Cosmetics


+48 607 347 705

e.wyczechowska@organique.pl

warminsko_mazurskie
 

Dowgun Professional
Hurtownia Kosmetyki Profesjonalnej

+48 89 625 2129

dowgun@g.pl

 
malopolskie

Katarzyna Pracoń

+48 883 320 461

k.pracon@organique.pl

mazowieckie
Monika Ziembowicz


+48 797 601 131

m.ziembowicz@organique.pl

Sklep dla profesjonalistów
 
logo_org_professional