Pasjonuje nas tworzenie kosmetyków inspirowanych naturą i tą pasją chcemy zarażać innych. Chcemy dzielić się z naszymi Klientami wiedzą o tym jak tworzymy nasze produkty podczas specjalnych spotkań, czy dodatkowych wysyłek. Członkostwo w Klubie daje możliwość zbierania punktów za zakupy w sklepach Organique, które można wymieniać na złotówki.

 

Chcąc dołączyć do naszego Klubu wystarczy odwiedzić nasz sklep, dokonać zakupu i wypełnić formularz.

 

 

 

 

 

Korzyści płynące z członkostwa w Klubie Organique

SPECJALNE RABATY NA PRODUKTY

Zbieraj punkty za każde zakupy w Organique i wymieniaj je na rabaty przy kolejnych. Każda wydana złotówka to kolejne zniżki na produkty.

 

UCZESTNICTWO W SPOTKANIACH KLUBU ORGANIQUE

Organizujemy spotkania dla naszych stałych i najbardziej aktywnych Klientów połączone z zabiegami SPA oraz testowaniem nowych produktów.

 

OKAZJONALNE PREZENTY

Każdy z nas uwielbia otrzymywać prezenty. Pamiętamy o tym i uprzyjemniamy ważne momenty życia naszych Klientów.

 

 

 

Klub Organique stworzyliśmy z myślą o naszych stałych i lojalnych klientach, którym jeszcze mocniej chcemy przybliżyć świat kosmetyków inspirowanych naturą.

 

 

 

 

 WYJĄTKOWE OFERTY

Tylko dla członków Klubu przygotowujemy okazjonalne promocje i dodatkowe rabaty na produkty.

 

MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICZENIA W TESTACH KONSUMENCKICH 

W Klubie Organique stali oraz najbardziej aktywni Klienci mają szansę otrzymywać nowości do testowania i wyrażania opinii o wdrażanych produktach. W naszej pracy bardzo mocno cenimy zdanie naszych Klientów.

 

WIELE WIELE WIĘCEJ...

Konkursy, gratisy i niespodzianki.

Opinie uczestniczek spotkań Klubu Organique

MONIKA M., WROCŁAW 

"Było mi szalenie miło móc wziąć udział w spotkaniu Klubu Organique. Znam kosmetyki i stosuję od lat, jednak takie spotkanie zainspirowało mnie do wciągnięcia w ten świat przyjaciółki. Postanowiłyśmy robić sobie spotkania pod kątem pielęgnacji urody w domu jedna drugiej będzie robić zabiegi na bazie kosmetyków naturalnych."

 

WIOLETTA W., GDYNIA

"Otrzymałam dużo cennych informacji o zastosowaniu oleju sezamowego i makadamia. Wiem, że są już w Organique od pewnego czasu, ale jeszcze nie miałam okazji poznać ich właściwości. Znany był mi dotychczas olej arganowy.
Muszę przyznać, że produkty tak wysokiej  jakości są warte swojej ceny.  Od niedawna stosuję taką metodę jak minimalizm kosmetyczny i zamiast kupować kilku kosmetyków drogeryjnych wolę zainwestować w konkretne pojedyncze kosmetyki z Organique, które są wydajniejsze i jakościowo lepsze."

 

ANNA C., GDYNIA

"Ogólnie spotkanie bardzo mi się podobało. Szczególnie możliwość wypróbowania kosmetyków "na spokojnie" - na zakupach z reguły nie ma na to tyle czasu... Miło było również zobaczyć znajome panie konsultantki ze sklepu:) Skorzystałam z możliwości i wzięłam próbki produktów, których do tej pory nie miałam okazji wypróbować. Bardzo spodobał mi się szampon sensitive - już go kupiłam korzystając z kuponu, jaki otrzymałam na spotkaniu:) Uwielbiam również pianki do mycia - mają nieziemskie zapachy:) No i te balsamy do ciała! Są super:)"

 

BEATA M., KRAKÓW

"Jeszcze raz gorąco dziękujemy z córką za wspaniały wieczór! Było bardzo miło i kameralnie, a przy tym profesjonalnie! Nauczyłyśmy się samodzielnie przyrządzać maski z glinek. Już wiemy, że to coś, co zagości na stałe w naszej pielegnacji, bo zarówno ja, jak i córka, z efektu jesteśmy bardzo zadowolone! Zaskoczyła nas ilość podarunków i próbek, które mogłyśmy ze sobą zabrać i podzielić się nimi z innymi. Mam nadzieję, że styczność z tymi produktami zachęci do odwiedzenia sklepów i zakupów. Osobiście bardzo spodobał mi się krótki filmik o wytwarzaniu produktów, gdyż nigdy nie było mi dane widzieć, jak się produkuje kosmetyki. Możliwość uczestniczenia w testach konsumenckich."

Regulamin i stan punktów

Regulamin Klubu Organique

Wykaz sklepów biorących udział w programie Klub Organique

Chcąc sprawdzić stan punktów na karcie Klubu Organique w polach pod zdjęciem karty wpisz numer karty i kod zabezpieczający. Naciśnij ok, a saldo konta wyświetli się na ekranie.

 

To jest ALT