Kosmetyk Wszech Czasów dla balsamów z masłem Shea!

17 marca 2016 w Pałacu Prymasowskim odbyła się 7 edycja Gali Kosmetyk Wszech Czasów. Pośród 29 laureatów znalazła się również marka Organique, która zwyciężyła w kategorii „kosmetyk naturalny” dzięki balsamowi z masłem Shea!

 

To niezwykłe wyróżnienie ponieważ głosy przyznawane były przez użytkowniczki jednego z najbardziej opiniotwórczych portali kosmetycznych: wizaz.pl. Kosmetyk Wszech Czasów to nagroda, która motywuje do dalszej pracy nad naturalnymi, delikatnymi, a jednocześnie skutecznymi kosmetykami.

Beauty Premium 2016 dla terapii Przeciwstarzeniowej / Winogrono

Terapia INTENSE ANTI-AGEING / GRAPE marki Organique otrzymała pierwsze miejsce BEAUTY PREMIUM 2016 w kategorii „Kosmetyki profesjonalne pielęgnacyjne: pielęgnacja ciała”. To ogromne wyróżnienie, a jednocześnie motywacja dla firmy do tworzenia kolejnych, w pełni naturalnych terapii, które będą wykorzystywane w gabinetach kosmetycznych i ośrodkach SPA.

 

INTENSE ANTI-AGEING / GRAPE to profesjonalna linia kosmetyków SPA & WELLNESS przeznaczona do przeciwstarzeniowej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Wszystkie składniki aktywne zawarte w kosmetykach pochodzą z basenu Morza Śródziemnego. Ich receptury zawierają starannie dobrane, synergicznie działające oleje i ekstrakty roślinne.

Terapia składa się z peelingu, serum, maski oraz masła.

 

 

Nagroda dla peelingującej pianki do mycia ciała!

Tym razem chodzi o Glossy Produkt 2015 w kategorii: produkty do kąpieli i pod prysznic. Cukrową piankę Organique pokochały internautki i tym samym nadały jej tytuł Glossy Produkt 2015.

W konkursie brały udział produkty, które w 2015 roku znalazły się w regularnej edycji pudełka beGLOSSY.

 

 

Best Beauty Buys 2014 dla produktów dla włosów Bloom Essence

Odżywka do włosów oraz szampon z bestselerowej terapii Bloom Essence zostały docenione przez jury konkursu Best Beauty Buys 2014. To jedyne eko-kosmetyki do włosów, które zdobyły w tym roku, to prestiżowe wyróżnienie. Według ekspertów nagrodzone produkty sprawiają, że włosy są miękkie i delikatnie się układają.

 

To już siódma edycja konkursu, który ma na celu wyłonić najskuteczniejsze kosmetyki. Produkty oceniają eksperci związani z branżą urodową oraz redakcja magazynu "In Style".

 

Best Beauty Buys to konkurs organizowany przez wszystkie międzynarodowe edycje magazynu.

Certyfikat Viva! dla wegetarian i wegan

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!, która jest wydawcą Miesięcznika VEGE pragnie walczyć z tymi stereotypami, ale nie tylko. Chce także pomóc dużym firmom odkryć w ich ofercie produkty wege i zachęcić do zintensyfikowania kampanii promocyjnych tych właśnie produktów.

Co roku zwiększa się liczba produktów Organique, które noszą znaczek "V".

 

W maju 2014 r. został on przyznany następującym produktom:

 1. 1. Krem nawilżający z linii Pumpkin Line
 2. 2. Maska do twarzy z linii Pumpkin Line
 3. 3. Ałun - mineralny dezodorant
 4. 4. Mydła organiczne w płynie
 5. 5. Glinka
 6. 6. Mydło Savon Noir
 7. 7. Mydło Aleppo
 8. 8. Olej makadamia
 9. 9. Olej sezamowy
 10. 10. Olej arganowy
 11. 11. Olej kokosowy
 12. 12. Balsamy z serii Botanic Garden

Best Beauty Buys 2013

Już czwarty raz z rzędu produkt Organique zostaje laureatem nagrody InStyle Best Beauty Buys.

 

Jest to zarazem siódma nagroda BBB jaką nasze produkty dostały. Tym razem nagrodzony został łagodny żel do mycia twarzy Basic Cleaner w kategorii CERA WRAŻLIWA - ŁAGODZĄCY ŻEL DO MYCIA.

 

Piękność Roku 2013 dla Kremu nawilżającego Pumpkin Line

Po raz kolejny produkt Organique został nagrodzony nagrodą Piękność roku.

 

Nagroda przyznawana jest przez jeden z najpopularniejszych blogów urodowych - Piękność dnia. Nagrodzony w kategorii kosmetyki naturalne został Krem nawilżający z ekstraktem z dynii Pumpkin Line.

Best Beauty Buys 2012 dla Organique

Trzeci raz z rzędu Organique zostało laureatem prestiżowej nagrody BEST BEAUTY BUYS - konkursu organizowanego przez wszystkie międzynarodowe edycje magazynu InStyle.

 

To już piąta edycja konkursu. W kategorii CIAŁO Bronze Body Butter już po raz drugi otrzymał to prestiżowe wyróżnienie.

 

Te oraz inne produkty są dostępne w autoryzowanych salonach Organique na terenie całej Polski.

Produkt Roku 2012 dla zdrowia

Peeling Nasturcja & Granat z serii Botanic Garden został nagrodzony w plebiscycie Produkt Roku DlaZdrowia.pl.

 

Do konkursu zostało zgłoszonych 108 produktów w 3 kategoriach: produkt spożywczy, produkt kosmetyczny, produkt farmaceutyczny, spośród których internauci wybierali najlepszą piętnastkę.

 

Finałowe produkty zostały ocenione przez członków Jury, którzy testując każdy przez dwa miesiące, wyłonili te najlepsze.

 

Naj Kosmetyk 2011

Naj Magazyn z pomocą czytelniczek przeprowadził test konsumencki polskich kosmetyków. Panie wybrały najlepsze produkty roku.

 

Wśród laureatów znalazł się peeling do ciała Organique Bloom Essence.

Z przyjemnością informujemy, że to już trzecia nagroda dla tej linii. Masło Bloom Essence otrzymało medal Mercurius Gedanensis na targach w Gdańsku oraz nagrodę Piękność Roku przyznaną przez autorkę jednego z najpopularniejszych blogów kosmetycznych Piękność Dnia.

Best Beauty Buys 2011 dla Organique

Już po raz drugi firma Organique została laureatem prestiżowej nagrody BEST BEAUTY BUYS - konkursu organizowanego przez wszystkie międzynarodowe edycje magazynu InStyle.

W Polsce już po raz czwarty redakcja InStyle wraz z ekspertami urody przetestowała wszystkie dostępne na rynku kosmetyki i przybory do stylizacji. W kategorii CIAŁO Organique otrzymał aż trzy wyróżnienia za Bronze Body Butter, Slim-Serum oraz za rękawicę do peelingu i masażu ciała KESSA, która już po raz drugi otrzymała to prestiżowe wyróżnienie.

Te oraz inne produkty są dostępne w autoryzowanych salonach Organique na terenie całej Polski.

źródło: InStyle | BurdaMedia.pl

Beauty Premium 2011

Kolejna nagroda dla produktów Organique.

Terapia ETERNAL GOLD zdobyła pierwsze miejsce w konkursie zorganizowanym przez czasopismo Beauty Forum. Produkty uzyskały nagrodę w kategorii Kosmetyki profesjonalne do pielęgnacji twarzy.

 

Medal Mercurius Gedanensis

Aromatyczne Świece do masażu nagrodzone Medalem Marcurius Gedanensis.

Nagroda została przyznana w kategorii KOSMETYKI PROFESJONALNE "kosmetyki do pielęgnacji ciała".